Web kamera Máchovo jezero

Jedna z pláží a pohled na vodní plochu Máchova jezera. Jezero je největším rybníkem v Libereckém kraji a využívá se především k rekreaci

Podobné webkamery

Bledské jezero

Bledské jezera, je napájeno podzemními zřídly a je obemknuté ze tří stran horami, klimatickými lázněmi, v nichž uzdravuje jedinečné mikroklima. Bled je, spolu s se svým nádherným smaragdovým jezerem, středověkým zámkem na strmém skalisku a vysokými štíty okolních Julských Alp, jedním z nejoblíbenějších míst ve Slovinsku

Zobrazeno: 2846x

Faaker, pohled na jezero

Jezero Faaker See leží 7 km JV od Villachu zaujímá plochu 2,2 km2. Jeho největší hloubka je 29,5 m. Panorama nad jezerem tvoří zejména výrazný vrchol Mittagskogel (2143 m) a hřeben Karavanek.

Zobrazeno: 1105x

Gejzír na jezeře Nyos

Jezero Nyos vklíněné mezi zelenými pláněmi a skalnatými horami. Z jezera vyvěrají jedované plyny. Webkamera snímá vysoký gejzír, způsobený nuestálým vývěrem plynu.

Zobrazeno: 2653x

Jesenice, přehrada

Webová kamera TJ LOKO CHEB na přehradě Jesenice.

Zobrazeno: 7403x

Jezero Annecy

Čtyři webkamery, zobrazující Annecy - jezero ve francouzském departementu Horní Savojsko v Rhône-Alpes, ležící poblíž stejnojmenného městečka.

Zobrazeno: 1161x

Jezero Loch Ness

Online výhled na jezero Loch Ness ve Skotsku, které se proslavilo legendou o Lochneském ještěrovi.

Zobrazeno: 2767x

Jezero v Heringhausen

Webkamera, snímající jezero v oblasti Heringhausen

Zobrazeno: 518x

Lipno

Pohled na Lipno

Zobrazeno: 7885x

Lipno, pohled od penizonu u Kučerů

Kamera je umístěna v penzionu u Kučerů

Zobrazeno: 3006x

Velké Dářko

Vodní nádrž Velké Dářko. Pohled od občerstvení Na hrázi.

Zobrazeno: 4469x

O webu

Odkazy na online webkamery z celého světa v jedné databázi. Všechny kamery ručně třídíme do kategorií pro snadnější vyhledávání. Pravidelně sestavujeme sady webkamer z oblastí, které jsou aktuálně zajímavé. Momentálně to jsou sjezdovky, lyžařské areály, hory a kopce.